Vrijblijvend advies
Filters

Sprekers

Tarief

Taal

Geslacht

Klanten vertellen:

Goede trainer met heel duidelijke uitleg en veel voorbeelden. Ook heel praktisch gericht. Veel ruimte voor vragen van de deelnemers. Heb het gevoel dat ik hier echt wel mee aan de slag kan.
Linda Truyens

Sprekers Sporten met een beperking

HomeSprekers/Spreker Sport/Sporten met een beperking

Laat onze sprekers je inspireren! De paralympische spelen, g-sporten, rolstoelsporten worden steeds populairder en krijgen meer aandacht En terecht. Onze sprekers hebben mooie en bijzondere verhalen met hele wijze lessen. Daar kan iedereen van leren.

9 Sprekers gevonden

Redouan “Redo" Ait Chitt Bekijken
Bewaar als favoriet
Afbeelding Rolf Schrama Bekijken
Bewaar als favoriet
Bo Kramer Bekijken
Bewaar als favoriet
Joey Litjens Bekijken
Bewaar als favoriet
Paul Ramakers Bekijken
Bewaar als favoriet
Tim de Vries Bekijken
Bewaar als favoriet
Marc-van-de-Kuilen Bekijken
Bewaar als favoriet
Peter Karreman Bekijken
Bewaar als favoriet

Boek een lezing of een workshop over Sporten met een beperking

Iedere spreker heeft een andere achtergrond, ander process en andere lessen. Laat onze sprekers je inspireren, nieuwe inzichten geven en motiveren. Onze sprekers maken hun lezing van sporters met een beperking op maat voor jouw team of organisatie. Zij houden zeker rekening met het kennisniveau en de informatiebehoefte van de groep. Meer weten? Neem dan nu contact op met het team van DeSpreker.nl of vul het formulier in voor een vrijblijvende offerte.