Sprekers ook online inzetbaar
Groot (inter)nationaal netwerk
Sprekers ook online inzetbaar
Groot (inter)nationaal netwerk
Martin van Kranenburg is één van Nederlands bekendste conversiespecialisten. Martin maakt je bewust van het feit dat een kleine aanpassing kan leiden tot een grote verandering in conversie. Zijn expertise ligt op het gebied van conversieoptimalisatie, neuromarketing, online personalisatie en ChatGPT & AI in de praktijk.
Conversion is in the brain
Leer van Martin van Kranenburg hoe je bewust het onbewuste brein kunt beïnvloeden. Hoe je betere en effectieve websites, landingspagina’s, nieuwsbrieven, apps en campagnes voor sociale media kunt maken. Ontdek de kracht van ons onbewuste brein, dat voor 95% verantwoordelijk is voor je gewenste conversiedoelstellingen en begrijp de psychologie van het overtuigen. Ervaar hoe je de zes wereldberoemde overtuigingstechnieken van Robert Cialdini kunt herkennen en online toepast.
Martin zal je laten zien dat kleine aanpassingen kunnen leiden tot grote veranderingen in conversie. Hij laat jou in zijn sessie zien hoe je betere webteksten kan schrijven, betere content aan kan bieden en betere webpagina’s kan maken.
Martin zit altijd vol energie, Brabantse humor en veel praktische tips laat hij je voelen én ervaren hoe je met kleine aanpassingen direct meer resultaat boekt.
De doorbraak van AI en ChatGPT zet de wereld van communicatie op zijn kop. Het heeft een ongekende impact op ieder zijn werk. Met deze keynote neemt Martin zijn publiek mee hoe je AI en ChatGPT praktisch inzet en morgen al toepast. Ook ontdek je hoe je met ChatGPT de juiste prompts kan schrijven en hoe AI ingezet kan worden bij conversie-optimalisaite. Je gaat oefenen én zien dat jij met je eigen brein het verschil maakt. Dat jouw eigenheid, creativiteit en authenticiteit de skills van de toekomst zijn.
Wil je meer impact maken met je website, mailings, marketing automation, re-marketing of je social media posts? Van meer zoekers, boekers maken? Aan de hand van de NeuromarketingCode neemt Martin van Kranenburg je mee hoe je de kennis van experts zoals Kahneman, Cialdini en BJ Fogg kan bundelen en toepassen. Je ontdekt hoe je hun principes kan vertalen naar de juiste woorden en designs. Vol energie, humor en met praktische tips laat hij je ervaren hoe je met kleine aanpassingen binnen 48 uur meer resultaat kan boeken.
Eén homepage of één website voor iedereen kan echt niet meer, want met maar één website kan je nooit al je verschillende klanten bedienen en relevant zijn. Maar hoe begin je met personalisatie? Waar in de funnel ga je personaliseren? Bij welk segment begin je? Met welk doel? In deze sessie neemt Martin van Kranenburg je mee en laat hij je zien hoe je de juiste personalisatiestrategie bepaalt en welke acties er daarna volgen.
Martin van Kranenburg is één van Nederlands meest gevraagde sprekers en trainers op het gebied van conversie-, personalisatie- en neuromarketing. Hij heeft meer dan 20 jaar ervaring met het optimaliseren van (mobiele) websites. Zo heeft Martin aan de wieg gestaan van de bekende Nederlandse reiswebsites zoals D-reizen en Micazu. Hij krijgt aan de hand van zijn ConversionFriday model zowel B2B als B2C online marketingteams in een cadans om structureel te experimenteren en optimaliseren. Vol energie, humor en met praktische tips laat hij je ervaren hoe je met kleine aanpassingen binnen 48 uur meer resultaat kan boeken.
Martin is schrijver van de populaire whitepaper ‘Online beïnvloeden’, waarin hij de principes van de Amerikaanse beïnvloedingsexpert Robert B. Cialdini heeft vertaald naar een online omgeving. Cialdini is hoogleraar Psychologie en Marketing en bekend van zijn gezaghebbende boek ‘Influence’.
Martin is daarnaast partner en ontwikkelaar van de e-learning Schrijven voor het brein, en bestuurslid bij de NIMA community ‘Brein en gedrag’. Martin is bovendien met een 9,16 de best beoordeelde spreker van de Webwinkel Vakdagen 2020 (van ruim 200 sprekers!) en 2023. In 2021 is hij bij Beeckestijn Business School uitgeroepen tot ‘Docent van het Jaar’. Ook is zijn aflevering van de podcast DenkTank in 2021 als beste beluisterd.
Ben je geïnteresseerd in een lezing van één van Nederlands grootste conversiespecialisten? Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op via het contactformulier of bel ons op 072 – 750 74 22. Wij helpen je graag verder.
Sprekers ook online inzetbaar
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Groot (inter)nationaal netwerk
8,9 op basis van +1120 reviews
Selecteer 1 voorkeur
Selecteer 1 voorkeur
Meerdere opties aanvinken mogelijk
Sprekers ook online inzetbaar
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Groot (inter)nationaal netwerk
8,9 op basis van +1120 reviews
Sprekers ook online inzetbaar
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Groot (inter)nationaal netwerk
8,9 op basis van +1120 reviews