Toegewijd advies team
Sprekers binnen elk budget
Toegewijd advies team
Sprekers binnen elk budget
Sten van der Heijden en Arno Molenaar helpen organisaties medewerkers behouden met een unieke werkwijze gebaseerd op levensfasen. Met hun HR-achtergrond en Gen Z-ervaring vernieuwen ze de medewerkersreis, versterken participatie en inspireren met praktische inzichten. Hun missie: verbinden en bouwen aan toekomstgerichte organisaties.
"Sten en Arno zijn enthousiaste en betrokken sprekers! Vanaf het eerste oriënterende gesprek dachten ze actief mee over hoe hun presentatie het best kon aansluiten bij ons evenement. Ze reageren snel en beantwoorden al je vragen. Ook denken ze zorgvuldig mee over hoe hun presentatie of workshop naadloos aansluit op jouw programma of doelgroep. Tijdens het evenement waren ze energiek en wisten ze het publiek actief te betrekken. Iedereen ging met hernieuwd enthousiasme en waardevolle nieuwe inzichten over Gen Z op de werkvloer naar huis. Ik vond het een fijne samenwerking, iedereen was enthousiast over de presentatie en jullie zijn ook nog eens gezellig. Een aanwinst voor elk evenement."
Veel organisaties worstelen met jong talent en verschillen op basis van leeftijd. Herken je één of meerdere situaties?
Sten van der Heijden en Arno Molenaar helpen organisaties deze uitdagingen om te buigen naar duurzame oplossingen. Ze zijn dé experts op het snijvlak van HR, jongeren en vernieuwing, en werkten al met meer dan 1.000 organisaties: van ASML en het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat tot zorginstellingen, scholen en werkgeversorganisaties. Als jonge HR-professionals weten zij wat jongeren beweegt, waar het schuurt in organisaties, en vooral: wat werkt.
Met hun lezingen, workshops en adviestrajecten brengen ze scherpe inzichten, praktijkvoorbeelden en concrete tools om verschillen te overbruggen, jongerenparticipatie te versterken en verloop terug te dringen.
Arno & Sten bieden één krachtige, overkoepelende lezing over hun kijk en successen op het gebied van levensfasen en jongerenparticipatie – altijd op maat gemaakt voor de doelgroep en vraag van de organisatie. Afhankelijk van de context en behoefte leggen ze de nadruk op:
Of het nu gaat om HR-professionals, leidinggevenden, directie of hele teams: Arno & Sten zorgen dat hun verhaal altijd aansluit, verrast én activeert. Hun aanpak is energiek, onderbouwd en direct toepasbaar. Geen generatietheorie van buitenaf, maar een frisse blik die is afgestemd op wat werkt.
Sten van der Heijden en Arno Molenaar begonnen tijdens hun HR-studie met ondernemen, en maken hier inmiddels fulltime impact mee. Arno is door LinkedIn uitgeroepen tot Top Voice op het thema ‘jongeren’. Hun bedrijf Bloom werkte al met organisaties als Centric, Univé, ASML, het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en vele andere werkgevers in zorg, onderwijs en overheid. Ze zijn ook te horen in podcasts met o.a. BNR, Rendement en RvDB.
Belangrijke mijlpalen
Boek Arno & Sten voor een inspirerende lezing, interactieve workshop of concreet adviestraject rond jongeren, levensfasen en toekomstgericht organiseren. Neem vrijblijvend contact met ons op via het contactformulier of telefonisch via 072 – 750 74 22.
Talen: Nederlands
Categorieën:
1726 klanten waarderen ons gemiddeld met een 8,9 / 10
Toegewijd advies team
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Sprekers binnen elk budget
9,1 op basis van +1700 reviews
Selecteer 1 voorkeur
Selecteer 1 voorkeur
Meerdere opties aanvinken mogelijk
Toegewijd advies team
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Sprekers binnen elk budget
9,1 op basis van +1700 reviews
Toegewijd advies team
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Sprekers binnen elk budget
9,1 op basis van +1700 reviews